Lajos a Faiparos és Tsa Kft

Cégbemutató.  Lajos a Faiparos és Tsa. Kft.

A cég fafaragó családi tradíciókra építve manufaktúra jellegű kisszériás bútorok, egyedi nyílászárók tervezésével, gyártásával és helyszíni szerelésével foglalkozik. Tevékenységünk Eger melletti székhellyel, korszerű gépparkkal, szárítóval és összeszokott szakembergárdával készít termékeket a környék és Budapest vonzáskörzetében. Kültéri tetőszerkezetektől, a lépcsőn keresztül, az egyedi nyílászárókon át a belső bútorzatokig mindent gyárt, igény szerinti felületkezeléssel, pontos határidővel. Tevékenységek - Egyedi kül- és beltéri nyílászárók - Kültéri árnyékoló rendszerek - Tájékoztató táblák - Egyedi bútorok tervezése -Egyházi berendezések - Lépcsők

Főbb referenciák Eger - Tourinform iroda Eger

- Excalibur Lovagétterem Budapest

- Holly Közjegyző Irida Budapest Andrássy út

- Első Magyar Közbeszerzési Rt. Iroda Csincse

- Templomberendezés Eger

- Irgalmas nővérek Rendházfelújítás

 

 

Erdős Lajos 3399 Andornaktálya, Szabadság u. 6.

Tel: +36.36.430.656; +36.30.965.5305; +36.70.777.9072

Fax: +36.530.409

E-mail: lajosafaiparos@gmail.com