Antik Anti a "kovácsoltvas mestere"

Antik Anti a nevem.

Észt kovács vagyok. Noszvajon mind a származásom, mind a szakmám miatt elég különleges vagyok, azt mondják rám „csudabogár”. Pedig ugyan olyan ember vagyok, mint a többiek. Célom egyszerű: csak próbálom élni és élvezni az életet. Szerencsésnek tartom magam, mert még fiatalkoromban meghoztam életem két legfontosabb döntését: kivel töltöm az életemet és hol. Úgy érzem bejött. Itt lakom Noszvajon még mindig az első (és remélhetőleg egybe az utolsó) feleségemmel és két gyönyörű szőke kékszemű lányommal. Ebédre finom házi étkeket eszem, finom sajtot borral, este pedig elmegyek biciklizni a Bükkbe, vagy kisétálunk a családdal a pincébe. A szakmámat már húsz éve gyakorlom. Ezzel a weblappal be szeretném mutatni Neked is, kedves barátom, hogy a kovács szakma nem csak kerítésekről és ló patkolásról szól. Munkáim oda valók akár a Te konyhádba is. Az én meglátásom az, hogy sok esetben a kis kiegészítők vagy hangulatos használati tárgyak talán jobban tovább tudják adni ennek az egyszerű, de tisztességes szakmának az igazi mivoltát. Ez a hosszú történetem röviden. Ha valakit több is érdekel, akkor muszáj lesz eljönnie Noszvajra és sült nyúl meg egy palack Kékfrankos mellet egy hosszú estét elbeszélgetni velem. Én nyitott vagyok erre. Utóirat: Amúgy szeretek olvasni és zenét hallgatni, táncolni és nevetni, szeretem a finom ételt és a finom bort, szeretek repülni és biciklizni, szeretem a jó barátokat és szép nők társaságát.

 

Cím: Noszvaj, Kossuth út 72. 3325 Tel: +36-70/255-2884 Fax: +36-36/463-533 E-mail: antiantik@freemail.hu Díszműkovács bemutatók: Bármikor előzetes bejelentkezés alapján.